Utangaçlık – Dert Köşesi

Bir telefon uygulaması olan dert hattı isteyen ve sorunlarını başkalarıyla paylaşmak isteyen herkes tarafından kullanılır. Mobil veya sabit hatlardan yapılan aramalar kesintisiz 7/24 olarak yapılabilir. Kayıt, üyelik ya da herhangi bir abonelik gerektirmeyen hizmetler kapsamında kendini iyi bir şekilde ifade edemeyen, utangaç kişiler etkili bir iletişim şansı yakalayabilirler.

 

 Dert Köşesini Kimler Arayabilir?

 

24 saat aktif olan hattı isteyen herkes arayabilir. Dert köşesi derdini anlatmak isteyen ve karşısında kendini anlayan birini bulmak isteyenlerin kullandığı bir uygulamadır. Servis süresi arayan kişinin konuşma süresine bağlı olan hizmette kişiler konuştukları kadar ücrete tabi tutulur. Görüşme süresi dışında ekstra bir ücretlendirmenin yapılmadığı uygulama sayesinde özellikle utangaç, derdine çare arayan ama yakın bir arkadaş bulamayanlar sıkıntılarını üzerlerinden atabilirler.

 

Gün içinde sıkılan, konuşacak birini arayan, sorunlarına çözüm isteyen ve içindeki ağırlığı paylaşarak hafifletmek isteyenlerin aradığı dert köşesi tüm mobil operatörler üzerinden aranabilir. Derdi olanların ve üzüntüsünü kimseye anlatamayanların gerçek hayatta tanımadığı kişileri arayarak yaşadığı sorunlara çözüm bulmaya çalışması psikolojik anlamda ciddi rahatlamalar yaşanmasını sağlar.

 

 Dertlerinizden Kurtulmaya Hazır mısınız?

 

Dertlerinden bunalanların konuşarak rahatlamasını sağlayan dert hattı kararan dünyasını aydınlatmak isteyenlerin son dönemlerde en çok tercih ettiği hizmetler arasında gösterilebilir. Herhangi bir kayıt gerektirmeyen bu ayrıcalıktan isteyen herkes faydalanabilir. Telefonla yapılan aramayla başlayan ücret tarifesi aramanın sonlandırılmasıyla hesaplanır. Aradığı huzuru ve mutluluğu çok uzaklarda aramış ve sonuca ulaşamamış kişiler, dertlerini paylaşarak rahat bir nefes alabilir.

 

Akla gelen her türlü sorun veya yaşanan durumlarda karşınızdaki kişinin fikrini almak ve yaşayıp da içinize sindiremediklerinizi bir başkasıyla paylaşmak için siz de zaman kaybetmeyin ve hemen dert köşesi hattını arayarak konuşmaya başlayın. Yaşadığınız mutluluğu ve omuzlarınızda taşıdığınız ağır yükü üstünüzden atmanın mutluluğunu hemen fark edeceksiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir